Програма лояльності

Отримай миттєву знижку!

Просто та Зручно!

Купуй пальне з карткою «PRIME» та отримай миттєву знижку на кожному літрі просто за те, що Ви з нами!

 • A95
  46.00
 • ДП
  45.00
 • ГАЗ
  28.50

Ціни на паливо для роздрібних клієнтів станом на 14.03.2023. Зазначені ціни найчастіше зустрічаються на АЗС мережі.

Програма лояльності «PRIME»

Дозволяє отримати миттєву знижку на пальне при кожній покупці на АЗК «PRIME»

Маючи досвід в сфері вантажоперевезень більше 12 років, ми знаємо, що потрібно для задоволення одних з найважливіших потреб, тому ми надаємо унікальну можливість отримати миттєву знижку на паливо.

Саме власники карток лояльності Prime заощаджують, отримують ексклюзивні пропозиції та максимальні привілеї, зберігая гарний настрій і позитивні емоції.

 • Картка «Друзі»
  first-card

  Заправляючись на «PRIME» з карткою Друзі Ви отримаєте миттєву знижку на пальне.

  Інформація про миттєву знижку надходить щомісяця на Viber або в SMS. Також її можна дізнатися у персонального менеджера.
 • Картка «Любі друзі»
  second-card

  Заправляючись на АЗК «PRIME» з карткою Любі друзі Ви отримаєте не тільки збільшену миттєву знижку на пальне, а ще й участь в партнерських програмах.

  Картка лояльності «Любі друзі» це не тільки знижка на пальне в мережі АЗК «PRIME» а ще й можливість користуватися знижками та послугами інших торгівельних мереж, СТО та страхових компаній.

  Власнику картки «Любі Друзі» будуть доступні такі переваги як:

  • знижки від партнерів;
  • знижка від турагенства «PRIME Travel»;
  • персональний логіст;
  • особистий транспортний адвокат;
  • техпідтримка 24/7.
 • TIR Point
  third-card

  Це не просто картка!

  «PRIME» цінує постійних клієнтів, тому власникам картки «TIR Point» ми надаємо більше, щоб кожен Ваш візит на АЗК був справжнім задоволенням.

  Власнику картки «TIR Point» будуть безкоштовно надані такі послуги як:

  • паркінг;
  • сніданок (з 5:00 до 10:00);
  • душ;
  • прання.
Партнери
Хочеш стати партнером? - телефонуй за номером +380 50 089 0609

Додаткові переваги

advantages-green
Унікальні пропозиції для кожного клієнта

Маючи досвід в сфері вантажоперевезень більш ніж 12 років, ми знаємо що потрібно для задоволення найважливіших потреб кожного, тому підбираємо для Вас найкращі пропозиції.

advantages-orange
Участь в партнерських програмах

Prime надає не тільки знижки на пальне в мережі, а ще й можливість користуватися знижками та послугами інших торгівельних мереж, СТО, страхових компаній, тощо.

advantages-red
TIR Point

Ми цінуємо постійних клієнтів, тому власникам картки TIR Point ми надаємо більше, щоб кожен Ваш візит на АЗК був справжнім задоволенням.

Як отримати картку?!

Щоб отримати картку лояльности «PRIME», досить зателефонувати персональному менеджеру.

— або —

Телефонувати за номером +38067 894 0800 та надати необхідну для реєстрації інформацію.

— або —

Заїзжайте на будь-яку АЗК «PRIME», заправляйтесь або здійснюйте будь-яку покупку, попросіть касира видати картку лояльності «PRIME».

Питання та відповіді

Програма діє на АЗК Prime.Програма лояльності Prime — це довгострокова програма заохочень постійних клієнтів АЗК Prime. Вона включає можливість для клієнтів АЗК отримати миттєву знижку на пальне та додаткові послуги. Інформація про те, що АЗК приймає участь у Програмі, знаходиться безпосередньо біля каси АЗК чи входу в торгове приміщення або цю інформацію можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0678940800.
Картка лояльності Prime видається на АЗК Prime, або персональним менеджером безкоштовно. Єдиною умовою отримання картки на АЗК Prime є будь-яка покупка (пальне, товари в магазині або товари громадського харчування)
Інформація про персональну знижку надходить щомісяця на Viber або в sms. Також її можно дізнатися у персонального менеджера
Картка лояльності Prime має необмежений термін дії. Дія картки лояльності Prime може бути припинено при відсутності будь-яких операцій з використанням картки впродовж 12 місяців.
Крім можливості отримувати миттэву знижку на пальне, учасники програми Prime автоматично стають учасниками акцій і регулярних розіграшів цінних призів, пального та подарунків, які проходять протягом року.

Diesel Manager

Керуйте витратами на паливо онлайн